Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Skauti se na parkánu loučili s prázdninami, těší se na schůzky

 PRACHATICE - 17. září 2017 - 20:39 - V sobotu 9. září uspořádali prachatičtí skauti v Parkánu rozloučení s prázdninami. Děti i dospělí si mohli vyzkoušet, jak pohodlné spaní nabízí dřevěná podsada, jak náročné je sbalit veškeré vybavení na výpravu do batohu a jak velká zátěž to je.

 Z redakční pošty: Vladimíra Šmajclová, Junák-český skaut, středisko Zlatá stezka Prachatice, z.s.

   Sestavovali dřevěný žebřík, po kterém pak zdolávali kamennou zídku, nebo s pomocí pistolí a pěnových nábojů dobývali hrad. Ti mladší se dostatečně vydováděli na skákacím hradě a každý si mohl nad ohněm opéct buřty.

   Odměna čekala na ty, kdo se s připravenými úkoly zdárně popasovali, a některé program zaujal natolik, že přišli i na první skautskou schůzku. Další informace a fotografie na www.skautiprachatice.cz.

   Pravidelná skautská činnost se se začátkem školního roku opět rozbíhá. Případní zájemci se mohou přijít nezávazně podívat na schůzky, které probíhají v klubovnách v Kasárenské 555. V chlapeckém oddíle pro kluky z 1. - 4. třídy každý čtvrtek od 16:30, z 5. - 9. třídy ve středu od 16:00 (vedoucí Jan Křiváček, 724 268 428), ve smíšeném oddíle pro kluky i holky vždy v pátek od 15:30 (vedoucí Dana Ryšánková, 606 633 018).

   Děkujeme za dlouhodobou podporu, včetně finanční podpory této akce, Městu Prachatice, Jihočeskému kraji a za pravidelné informování o naší činnosti serveru Prachatickonews.cz.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist