Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Ve Zbytinách se setkalo a bavilo na osmdesát odrostlých dětí

 ZBYTINY - 8. září 2017 - 18:32 - Na začátku byl nápad Gabriela Somogyi uspořádat setkání bývalých žáků Základní školy Zbytiny. Společně s obecním úřadem Zbytiny dostala akce konkrétní rozměr a 1. ročník byl v sobotu 2. září na světě.

 Z redakční pošty: František Štípl, Josef Furiš, Zbytiny

   Mše za zemřelé kamarády, vystoupení dětí z dětského útulku - to vše proběhlo na úvod setkání. Následně jsme se přemístili do klubovny TJ Zbytiny, kde byl připraven kulturní program, o který se postaraly skupiny Husmeni a X-RAY. V neposlední řadě nechybělo bohaté občerstvení. Bylo to super a věříme, že jsme se neviděli naposledy!

  Navzdory velmi nepříznivému počasí se sešlo více než osmdesát účastníků včetně kapel, pořadatelů a dětí. Velmi děkujeme za výraznou pomoc sponzorům: Panu Radku Harvalíkovi, Masokombinát Hradčany, Ing. Martině Liškové/Novákové a firmě Vodňanské kuře.

   Zvláštní pozornost si také zaslouží neskutečná práce Jendy Václavíka st., který se svou manželkou, u sebe doma, připravil catering pro nejméně osm desítek lidí, a pak jej na akci komplet naservírovali, za což jim patří obrovské poděkování!   Úctyhodný výkon předvedly též kapely Husmen s X-RAY, které se dokázaly přenést přes nepřízeň počasí a zpočátku i přes nepřízeň osudu...
Všem účastníkům děkují Gabriel Somogyi a Obec Zbytiny.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist