Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Prachatická nemocnice má finalistku v soutěži Nej sestřička

 PRACHATICE - 29. srpna 2017 - 9:14 - Všeobecnou sestru Marii Kahudovou nominovalo vedení Nemocnice Prachatice, a.s. do soutěže Nej sestřička. Jejím generálním partnerem je firma Batist Medical a Královéhradecká lékárna a.s. Od 1. září můžete sestru Marii Kahudovou významně podpořit i vy!

 Z redakční pošty: Kolektiv zaměstnanců Nemocnice Prachatice, a.s.

   Záštitu nad letošním ročníkem převzali: Česká asociace sester – PhDr. Martina Šochmanová, MBA a Bc. Anna Skalická, ministr zdravotnictví MUDr. Miloslav Ludvík, starosta Náchoda Jan Birke, hejtman Králohradeckého kraje Jiří Štěpán, poslankyně PS zdravotního výboru místopředsedkyně Soňa Marková.

   O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. Batist Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského.

   Záměrem je vyzdvihnout jejich podstatnou úlohu ve zdravotnictví, profesionalitu a chování nejen k pacientům a vyjádřit jim touto akcí poděkování.

   Do soutěže se letos přihlásilo celkem 541 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice. Sestra Marie Kahudová se dostala mezi 12 finalistek, které se utkají ve finálovém večeru v různých disciplínách.Marie Kahudová, 44 let, Nemocnice Prachatice, a.s.,
vedoucí sestra ortopedicko-traumatologického oddělení,


• Vystudovala SZŠ v Českých Budějovicích, kterou zakončila v roce 1991 maturitní zkouškou;
• V roce 1991 nastoupila do NsP Prachatice na pozici – sestra u lůžka na chirurgické oddělení;
• V roce 1998 se po MD vrátila zpět na chirurgické oddělení do směnného provozu;
• Od 1. 5. 2002 pracovala jako staniční sestra chirurgického oddělení;
• V roce 2004 úspěšně dokončila studium PSS – ošetřovatelská péče v chirurgii;
• Od 1. 1. 2013 pracuje jako vedoucí sestra ortopedicko – traumatologického oddělení;
• Je vdaná, má dvě dospělé dcery – Mirku a Radku.

Pár slov o soutěži:

   Finálový galavečer se uskuteční 7. října 2017 v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka. V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života, jako je Vlastimil Harapes, Kateřina Kornová, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Uršula Kluková, ředitelé nemocnic a další.

   Disciplíny jsou celkem čtyři. První je představení finalistky, ve druhé vylosovaný člen poroty položí finalistce vědomostní odbornou otázku a hodnotí se správnost, pohotovost a leckdy i vtipnost odpovědi. Třetí soutěžní disciplína je promenáda či přehlídka sesterských současných uniforem a čtvrtá je zatím utajena, až do zahájení galavečera. Finalistky ani porotci neznají její zadání.

   Pokud sestru Kahudovou znáte osobně, jistě budete s nominací souhlasit a pošlete jí svůj hlas. A pokud jste neměli tu možnost ji poznat, přesto bychom vás chtěli požádat o vaši pomoc při hlasování. Od 1. září můžete podporu vyjádřit na stránkách www.nejsestřička.cz, pořadové číslo 1.

    Kolektiv zaměstnanců Nemocnice Prachatice, a.s., děkuje předem za vaše hlasy a podporu!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist