Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vizovicemi zněly prachatické klarinety a hudba Fr. Jančíka

 VIZOVICE/PRACHATICE - 28. srpna 2017 - 15:32 - S velikým zájmem posluchačů a obyvatel v okolí rodného města Vizovic na Moravě se setkal koncert, který probíhal v rámci festivalu Dnů Aloise Háby na vizovickém zámku o posledním srpnovém víkendu. Festival probíhá od června do září a vystřídala se zde opravdu zvučná jména české kultury.

 Z redakční pošty: Klarinetový soubor Prachatice

   Koncertu se zúčastnili prachatičtí hudebníci Jan Hovorka, Petr Chalupský, Tomáš janoušek a Jiří Pecka alias Klarinetový soubor Prachatice společně s klavíristkou Dahoslavou Satorovou a Martinou Pivoňkovou.

   Celý koncert se nesl v naprosto skvělé a sympatické náladě, kterou vytvořili posluchači. Dvouhodinový blok hudby Františka Jančíka, doplněný i o skladby Bedřicha Smetany, Bohuslava Martinů, Antonína Dvořáka aj., oceňovali posluchači dlouhými potlesky a nadšením.

   František Jančík se sám tohoto koncertu zúčastnil a oslovil velké množství posluchačů svou hudbou. Krásu koncertu umocňoval i výborný akustický sál, kde posluchači sedí kolem interpretů ze všech stran, což bylo velmi zajímavé a neobvyklé. Došlo také na společné výstupy interpretů a na malý přídavek.   Skladatel František Jančík tak dostal milý dárek ke svým nedávným narozeninám a podle reakcí posluchačů a návštěvníků byl zatím tento koncert nejúspěšnější. Děkujeme tedy autorovi za dlouhodobou spolupráci a přejeme mnoho zdraví a vitality do dalších skladatelských let.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist