Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Miroslav Bojanovský je osobností propagace Národní kroniky

 ČESKÉ BUDĚJOVICE/PRACHATICE - 25. července 2017 - 11:08 - V Českých Budějovicích na Žižkově náměstí byla zahájena 13. července výstava NÁROD SOBĚ. Jedná se o putovní výstavu Národní kroniky, která na podzim bude i v Prachaticích.

 Z redakční pošty: Text -  Hanka RH+, foto - Jana Lábrová

   Výstavu zajistila Nadace Charty 77/SenSen a na venkovní úpravě se podílel původem prachatický Miroslav Houška, který se stal i kurátorem výstavy. Realizace je dílem Smart Point a SenSen.

   Prachatičtí senioři na vernisáž výstavy dorazili Taxíkem Maxíkem. Výstavu zahájila garantka Národní kroniky Kateřina Sodomková z Nadace Charty 77/SenSen. K výstavě promluvil i náměstek primátora Českých Budějovic Petr Holický a do třetice Ludmila Suchá, členka místního Klubu AKTIV, aktivní přispěvatelka do Národní kroniky. Poté již místní připravili kulturní program ve formě zpěvu sboru Klubu Aktiv pod taktovkou Jana Mauleho a ve formě tance soubor Slunečnice z MO Svazu důchodců.   Budete-li mít cestu přes České Budějovice nebo na podzim Prachatice, navštivte zajímavou výstavu a navíc zapojte se: blíže na www.sensen.cz/Národní kronika.   Miroslav Bojanovský se dostal na plakáty také díky Karlu Rabenhauptovi, jednomu ze tří fotografů, kteří výstavu připravovali (vedle Bohdana Holomíčka a Jiřího Štěrby).   Ke své roli Miroslav Bojanovský dodal: „ Můj strom života má pevné základy a stále roste, kmen se zpevňuje, větve rozšiřují, tak jako má rodina. Když se o stromy dobře staráme, tak kvetou, rostou, zelení se a nelení. Skrze Národní kroniku zanecháváme svědectví o sobě. Doufám, že i mé příběhy přispějí k inspiraci, poučení a radosti.“

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist