Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Kancelář Jihočeské hospodářské komory patřila švadlenkám

 PRACHATICE - 14. července 2017 - 9:19 - Jihočeská hospodářská komora Prachatice ve spolupráci s členskou firmou VAVI z Vimperka uspořádala v úterý 11. července dětský workshop. Tvořivá šicí dílna vznikla přímo v prostorách kanceláře JHK v Prachaticích a byla určena pro věkovou kategorii dětí základních škol.

 Z redakční pošty: Kateřina Třísková, ředitelka Oblastní kanceláře Prachatice

 

   Za odborného dohledu paní Věry Vávrové z VAVI si děti ušily košile podle svého návrhu. Moderní vzhled košil oživily barevnými knoflíky, manžetami a légou. Mladší účastníci vyráběli textilní zvířátka, kočku a zajíce.

   Velkým překvapením byla účast dvou chlapců, kteří chytili jehlu s nití do ruky a bez váhání přišili knoflík. „My doma hodně vyrábíme a šijeme z kousků látek,“ podotkl malý Jáchym. „Chci si všechno vyzkoušet sám a umím udělat i uzlík na niti,“ doplnil ho mladší bratr.

   Na malé švadleny se přišel podívat i starosta města Vimperka Pavel Dvořák. „Jsem rád, že rozvíjíte tvořivou představivost a manuální zručnost dětí již v tak útlém věku,“ řekl a dodal: „Podporuji tuto činnost a moc vám fandím.“

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist