Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Mladí tenisté z klubu Tenis DDM Prachatice se drží fakt skvěle

 PRACHATICE - 1. července 2017 - 11:48 - Naši mladí tenisté z nově vzniklého klubu Tenis DDM Prachatice opět vyhráli. Kdyby nám na začátku krajské soutěže družstev (KP II.) někdo řekl, že mladší žáci klubu Tenis DDM Prachatice (naprostí nováčci v soutěži), vyhrají svou skupinu a budou bojovat o postup do vyšší soutěže (KP I.), řekli bychom si, že je blázen. Máme pro to hned několik důvodů.

 Z redakční pošty: Trenéři Vladimír Hettner a Pavel Kutlák

   Za prvé - naše děti trénují pouze na betonových kurtech DDM PT, kdežto krajská soutěž se hraje na antuce (což je standardní povrch všech tenisových oddílů u nás). Na prachatických antukových kurtech jsme netrénovali, protože nám to, jako samostatnému oddílu, v požadované míře Tenisový klub Prachatice neumožnil.

   Za druhé - dětský závodní tenis v Prachaticích přes 20 let neexistoval. Neměli jsme na co navázat a museli jsme tedy začít od nuly. Vytvořili jsme vlastní početnou tenisovou základnu (dnes je to 45 dětí), ze které jen ti nejlepší mohou obstát v závodní konkurenci.

   A obstát se našim mladším žákům podařilo vážně skvěle. Vyhráli všech pět soutěžních zápasů a ve skupině skončili bezkonkurenčně první. Porovnejte s námi:

30.4. 2017 Tenis DDM Prachatice - Tenis Tábor 5:4
7.5.2017 Tenis DDM Prachatice - TK Ostrovec 8:1
21.5.2017 Tenis DDM Prachatice – TK SK Dobrá Voda u Č.B. 6:3
28.5.2017 Tenis DDM Prachatice – SKT Planá n. Luž. 8:1
11.6.2017 Tenis DDM Prachatice – TK Jindřichův Hradec 7:2   Pět zápasů, pět vítězství. To je bez tenisového antukového zázemí opravdu neuvěřitelný úspěch. Malí tenisté našeho oddílu důstojně reprezentují město Prachatice po celém Jihočeském kraji. Proto také doufáme, že vedení města podpoří snahu našeho nového oddílu Tenis DDM Prachatice využít značně nevytížené prachatické tenisové antukové kurty k trénování mladých tenistů. Pokud budeme mít možnost trénovat na antukových dvorcích, může být naše závodní činnost rozšířena o další kategorie: baby tenis, starší žáci, dorost.

   Na závěr chceme poblahopřát celému družstvu mladších žáků ( Adéla Randáková, Anna Čunátová, Kateřina Ksandrová, Dominika Medková, Tomáš Tručka, Karel Gregora, Daniel Gros, Radim Frk, Patrik Frk, Vojtěch Kautman, Petr Wiesner, Matěj Stöhr) a popřát jim hodně dalších sportovních úspěchů.

   Dále chceme poděkovat všem rodičům za veškerou podporu a samozřejmě děkujeme DDM Prachatice za poskytnutí sportovního útočiště pro všechny naše šikovné svěřence. Ještě nás čeká jeden zápas s vítězem druhé poloviny skupiny o postup do krajského přeboru I. Tak nám držte palce!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist