Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 V kapli Domova Matky Vojtěchy je studentská křížová cesta

 PRACHATICE - 25. června 2017 - 22:07 - V pátek 23. června požehnal P. Jan Mikeš v kapli Domova Matky Vojtěchy v Prachaticích Křížové cestě, kterou vytvořili žáci 8. a 9. tříd Základní Školy Vodňanská pod vedení paní Jany Teringlová a Jany Bayerové.

 Z redakční pošty: Za kolektiv Domova Matky Vojtěchy - Markéta Nováková, sociální pracovnice, foto - Zdeněk Přibyl, PRACHATICKOnews.cz

   Měli jsme tam neopakovatelnou možnost se společně setkat se všemi autory tohoto nádherného a neopakovatelného díla, včetně paní ředitelky Petry Sandanyové. Ještě jednou velké díky vám všem, kteří jste se na proměně tohoto prostoru jakkoliv podíleli!   Velké poděkování také patří Václavu Kozlerovi za cenné rady při plánování jednotlivých úprav. Bez něj by konečný výsledek nebyl takový, jaký je. Za odborné rady také děkujeme panu Jakubovi Nepustilovi, sestře Aleně a Sebastiáně, paní Marii Horové.   V neposlední řadě náleží poděkování za milá slova, která nás provedla tímto dopolednem - děkujeme panu Ludvíku Zímovi, Robertu Hunešovi, a sestře Aleně.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist