Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Sezónu Tanečního studia Crabdance vroubí famózní výkony

 PRACHATICE - 25. června 2017 - 20:30 - Taneční studio Crabdance z.s. již devátým rokem reprezentuje město na postupových, celorepublikových a pohárových soutěžích. Na letošní sezónu bylo připraveno 98 soutěžních tanečníků od 4 do 18 let, kteří sjíždí stovky kilometrů, snaží se podávat nejlepší výkony a užít si svou celoroční práci naplno.

 Z redakční pošty: Taneční studio Crabdance, Prachatice

   Monika Kobanová, jako hlavní choreograf a trenér, připravila pět formací, 88 tanečníků. Kategorii MINI B (4-6let) "MASTERCHEF) ", kategorii MINI A (6-8let) " BOB A BOBEK - COME BABY", kategorii DĚTI B (9-11let) " STRÁŽCI NOCI", kategorii DĚTI A (10-12let) " DEAD HOUSE", kategorii JUNIOR (13-15let) " BACK IN THE GAME". Veronika Kobanová připravila choreografii pro hlavní věkovou kategorii (15-18 let) " MADE IN ASIA".

   Celou soutěžní tour zahájilo Taneční studio Crabdance z.s. 1. dubna, regionálním kolem pro Jihočeský kraj a Vysočinu v Jindřichově Hradci. Jedná se o postupovou prestižní soutěž - EVROPA 2 Taneční skupina roku Best dance group 2017, která probíhá celkem v 21 kolech. V ČR 6x Praha, Plzeň, 3 x Chrudim, Most, Třinec, Jindřichův Hradec, 3 x Zlín. EUROPE´S BDG 2017 Slovensko, Polsko, Německo a ČR s postupem na velké finále, Mistrovství Evropy " BEST DANCE GROUP - EUROPE".

   Pro Taneční studio Crabdance z.s. byl rozjezd více než úspěšný a radostný. Choreografie" Masterchef " 1.místo v základní lize, "Bob a Bobek" 1.místo v profi lize, " Strážci noci" 1. místo v profi lize, " Dead House" 1.místo v profi lize, " Back in the Game" 1.místo v profi lize , "Made in Asia" 4.místo v základní lize HVK.

   Postupy na Mistrovství Čech si tak děti vytancovaly ve všech kategoriích z těch nejlepších míst. Dne 9. dubna se Taneční studio Crabdance z.s. zúčastnilo další celorepublikové soutěže AndyBody...v Praze. Již v 8 hod ráno byla nastoupena stovka tanečníků z Prachatic a připravena porovnat své výkony v profi lize s parádní konkurencí. Byl to boj mezi úspěšnými skupinami, několikanásobnými mistry MČR , kdy je opravdu nač se koukat a čím se motivovat. " Masterchef" 1.místo, " Bob a Bobek" 1.místo, " Dead House" 2.místo, "Back in the Game" 3.místo, "Made in Asia " 3. místo.

   Ve dnech 12. - 13. dubna se tanečníci Crabdance vydali na další dvoudenní klání do Benešova nad Ploučnicí, kde využili přátelské nabídky CDM k ubytování a další den absolvovali taneční soutěž Dance Děčín. Této soutěže se zúčastnily tři kategorie. Dětská, juniorská a hlavní. Nižší kategorie odpočívaly a nabíraly sil na Mistrovství Čech. Soutěž byla celkově velmi náročná, kdy tanečnice HVK dotančili až v nočních hodinách skrze vysoký počet soutěžících . Šťastný návrat byl v ranních hodinách včetně skvělých výsledků . Choreografie "Dead House" 2.místo, " Back in The Game" 2.místo, "Made in Asia" 2.místo.

   Každá soutěž přináší novou konkurenci, famózní výkony, formace od profesionálních choreografů, kteří sklízí úspěchy zároveň na prestižních soutěžích v zahraničí. Neustále je co zlepšovat, na čem pracovat, vymýšlet , aby se v tak velké konkurenci i tak malé studio prosadilo. Taneční studio Crabdance má však své velké přednosti. Děti, které vytváří z obyčejného studia neobyčejnou rodinu. Jejich nasazení, obětování volného času, disciplína, chuť se učit nové, neutuchající smysl pro humor a zároveň tak pro zodpovědnost , týmovou hru a priority, které si zaslouží velký respekt a úctu.

   Medaile jsou třešničkou za roční odvedenou práci. Úspěch však nikdy není o jednom člověku, ale o celém týmu a jeho důležitostem. Následně pak výjezd se stovkou dětí po celé ČR není problém, ale radost a nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné.

   Právě teď byla ukončena několika měsíční taneční tour 2016/17 . S ukončením přicházejí první volné víkendy a čas na zprávy našim fanouškům , kde postupně přiblížíme výsledky stovky tanečníků Crabdance a jejich skvělou reprezentaci našeho města.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist