Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Ve Zbytinách se slavil Den rodin a utužoval vztahy

 ZBYTINY - 22. května 2017 - 16:24 - V úterním slunečném odpoledni 16. května se sešli rodiče žáků zbytinské školy a společně s dětmi oslavili Den rodin. Paní učitelky připravily odpoledne plné her a soutěží, které utužovaly rodinné vztahy a přinesly i dobrou zábavu.

 Z redakční pošty: Petra Staňková, Lenka Třísková a Marcela Vitoulová, Zbytiny

   Rodiče si poslepu dokázali najít své děti, ty si na oplátku zase vyzkoušely maminky i tatínky při hmatové hádance ze znalosti psacího písma. V rychlém mapovacím kruhu se dozvěděli o sobě nejen členové rodiny. Kdo je hlavou rodiny? Kdo si denně čte? Kdo doma myje nádobí? Nebo kdo je v životě spokojený? To je pár otázek, na které členové rodin reagovali.

   Velký úspěch u dětí měly sportovní aktivity motivované dopravní výchovou. Veselá byla jízda dětí v kolečku nebo soutěž aut a autobusů, kdy rodič a dítě probíhali slalomovou dráhou spojeni tyčemi.

   Následovala jízda zručnosti, kde děti jednotlivě předvedly své cyklistické dovednosti. Po připomenutí pravidel jízdy na silnici se děti, paní učitelky a rodiče společně vydali na cestu do Skříněřova. Zde na děti čekal poklad.

   Na závěr se všichni sešli ke společnému vyhodnocení soutěží. Děti si vybraly své dárky z bohaté nabídky „lavice hojnosti“ a byly oceněny cyklistickou medailí. Ještě po několik dnů jsme se ve škole společně bavili při vzpomínce na veselé chvíle z odpoledne. Těšíme se na příští setkání!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist