Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Výstavu mysliveckých trofejí hostil pivovar Vlachovo  Březí

 VLACHOVO BŘEZÍ - 17. května 2017 - 14:55 - Myslivecký spolek ve Vlachově Březí uspořádal minulý týden v Panském pivovaru výstavu mysliveckých trofejí. Své úlovky zde vystavili myslivci z celého okresu.

 Z redakční pošty: Pavel Kluibr, Vlachovo Březí

   K vidění byly zejména úlovky vysoké, srnčí ale i černé zvěře. Ve středu 10. května sem přijelo 13 porotců, aby trofeje trofeje prohlédli a ohodnotili. Ty nejlepší trofeje získaly medaile. Od čtvrtka pak byla výstava otevřena veřejnosti.

   V sobotu po poledni pak byl připraven doprovodný program. V jeho úvodu předvedli své umění trubači. Poté byly oceněni nejlepší mladí fotografové. Na prvním místě se umístnil Tomáš Kouba, na druhém Vojtěch Gebauer a třetím Zuzana Kadlecová.

   Mezi myslivci převzali vyznamenání: ing. Jindřich Bukovský - MR jednatel; Zdeněk Němeček - MS jednatel; Milan Voldřich a ing. Vladimír Pešl - MS Stachy; Jiří Křenek - MS Malovice; ing. Jan Pech a Josef Mráz - MS Lhenice; Ladislav Nový a Karel Naidr - MS Zlatá stezka Volary, Václav Fišer - KK MR; Pavel Sochor, ing. Jiří Mostecký CSc, ing. Miloslav Hucek - OMR jednatel.

   Po programu bylo pro myslivce a návštěvníky připraveno pohoštění a hudební vystoupení. Výstava byla ukončena v neděli 14. května.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist