Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Prachatická nemocnice zrekonstruovala ordinaci a čekárny

 PRACHATICE - 6. května 2017 - 18:26 - Pacienti a návštěvníci prachatické nemocnice, zejména pak ambulance bolesti, interní pohotovosti a rentgenů, mají od dubna příjemnější prostředí. Nové vybavení do čekáren vyšlo prachatickou nemocnici na celkových 110 tisíc korun. Pacientům se tak zvýšil komfort při čekání na vyšetření, neboť stávající sedačky již byly velmi nepohodlné.  

 Z redakční pošty: Marcela Květoňová, ředitelství Nemocnice Prachatice, foto - J.Švík ml.

   Nemocnice zrekonstruovala ambulanci bolesti, která je součástí anesteziologicko-resuscitačního oddělení a je využívána pacienty s akutní i chronickou bolestí. Ambulance prošla celkovou stavební úpravou, která byla realizována vlastními silami oddělením údržby nemocnice a zároveň byla vybavena novým moderním nábytkem v hodnotě bezmála 60 tisíc korun.   Významnou finanční pomocí k této rekonstrukci přispěl i dlouholetý sponzor nemocnice, a to firma Memfis.cz Č.Budějovice, která z počátku roku nemocnici věnovala finanční dar v hodnotě 50 tisíc korun. V úterý 2. května si byl nově zrekonstruovanou ambulanci, ale i ostatní prostory nemocnice, kam byl zakoupen nový mobiliář v podobě moderních barevných lavicových sedaček, prohlédnout jednatel firmy Memfis.cz Bohumil Petřek. Ředitel nemocnice Ing. Michal Čarvaš, MBA jej provedl nejen nově zrekonstruovanou ambulancí bolesti, která první pacienty v novém prostředí přivítala v pondělí 24. dubna, ale také nově vybavenými prostorami interního oddělení. „Jsem velmi rád, že darované finanční prostředky mohou vylepšit podmínky pro pacienty i personál nemocnice a plní svůj účel tam, kde je to nejvíc potřeba,“ zhodnotil dárce finančního daru Bohumil Petřek.

   „Sponzorovi bych velmi rád poděkoval za finanční dar, který přispěl hlavně k pohodlí pacientů a optimalizaci ambulantního provozu. Snažíme se udělat pro pacienty i zaměstnance maximum, abychom poskytovali kvalitní lékařskou a ošetřovatelskou péči v co nejkomfortnějších prostorách. Věřím, že příjemné prostředí nově rekonstruované ambulance, ale i ostatních čekáren, bude pozitivně působit nejen na naše pacienty, ale bude se nich dobře cítit i náš zdravotnický personál,“ doplnil ředitel nemocnice Michal Čarvaš.

   Nové úpravy se týkaly hlavně přízemí u interního oddělení stanice muži, kudy prochází většina návštěvníků a pacientů a kde se nacházejí ambulance interní, kardiologická, nefrologická a zejména je zde pohotovost pro dospělé. U stanice interna ženy byl zmodernizován prostor ve vestibulu, kde byly osazeny nové informační panely a zakoupena moderní čekárenská souprava.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist