Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Záložka do knížky dodá dětem motivaci ke čtení, ví v KreBulu

 PRACHATICE - 6. května 2017 - 18:02 - Jak dodat motivaci dětem ke čtení? Třeba tak, že si vyrobí svou vlastní záložku do knížky a rádi se vrátí k rozečteným stránkám!- Tak znělo uvedení do tvořivé akce, kterou si připravila Hâle Aslantaş, účastnice Evropské dobrovolné služby, a uskutečnila v KreBulu.  

 Z redakční pošty: Za KreBul, o. p. s., Jiří Gabriel Kučera

   Evropská dobrovolná služba umožňuje mladým lidem zapojit se individuálně nebo ve skupinách do dobrovolnických projektů konaných v zemích EU a v partnerských zemích. Cílem Evropské dobrovolné služby je rozvoj solidarity a tolerance mezi mladými lidmi. KreBul, o. p. s. umožnila dvěma mladým lidem osobní rozvoj, vzdělání a zkušenost prostřednictvím pobytu v zahraničí v činnosti v obecně prospěšné společnosti.

   Mezi hlavní cíle KreBul, o. p. s., patří nejen odborné sociální poradenství, ale i realizace projektových pracovišť, spolupráce s jinými neziskovými organizacemi a Městem Prachatice, příhraniční spolupráce, vzdělávání dětí, dospělých i seniorů, nepravidelná práce s neorganizovanými dětmi a mládeží, zájmová činnost a výchova… A to jsou činnosti, ve kterých se následující měsíce budou dobrovolníci realizovat.

   Aktivita připravená pro děti měla multikulturní rozměr, jelikož bylo třeba hledat porozumění nejen v cizím jazyce. Děti na závěr poděkovaly a odnášely si záložku domů. Děkujeme za účast a těšíme se na další tvořivé akce, ve kterých nás finančně podporují MŠMT a Jihočeský kraj v rámci projektu Čas na nikoho nečeká.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist