Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Vimperská ZUŠ byla úspěšná v jarních soutěžích

 VIMPERK - 12. dubna 2017 - 18:58 - Každoročně se během jarních měsíců konají v základních uměleckých školách soutěže žáků. Každé tři roky je vždy soutěž vypsána pro jiné hudební nástroje, obory či orchestry. V letošním roce přišla řada na klavíristy, kytaristy, houslisty, orchestry a výtvarníky.

 Z redakční pošty: Pavel Vališ, ředitel ZUŠ Vimperk

   ZUŠ Vimperk se zúčastnila všech soutěží s dobrými výsledky. Kromě houslí se všichni ostatní zástupci probojovali až do krajských kol. Barbora Švábková (klavír) získala v krajském kole 2. místo, Kristina Bártíková (klavír) 3. místo, Gabriel Ištok (klavír) a Ondřej Havrda (kytara) čestné uznání.

   Výtvarníci poslali do krajského kola pět prací (1 výtvarnou řadu, 3 x fotografie a 1 x multimediální tvorbu). Získali bronzová pásma a multimediální tvorba Po rysí stopě byla oceněna pásmem stříbrným a mimo to získala postup do ústředního kola, které se uskuteční 1. až 8. října 2017 v Olomouci.

   Dechový orchestr se stal absolutním vítězem krajského kola soutěže orchestrů a bude školu a město reprezentovat v ústředním kole. To se uskuteční 26. až 27. května letošního roku v Letovicích.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist