Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Předškoláci z Mateřské školy Skalka se už těší do školy

 PRACHATICE - 6. dubna 2016 - 22:54 - V průběhu posledních dvou měsíců navštívili předškoláci z prachatické Mateřské školy Skalka všechny tři ZŠ v Prachaticích. Všude měli možnost shlédnout výuku v prvních třídách, vyzkoušet si sedět v opravdové lavici a přímo se zapojit do vyučovací hodiny.

 Z redakční pošty: Iva Smolenová, MŠ Skalka, Prachatice

   Každá škola byla pro děti jiná a něčím zajímavá. V ZŠ Zlatá stezka si vyzkoušely práci na interaktivní tabuli, poznávaly písmenka, v ZŠ Vodňanská pracovaly se školáky ve skupinkách, modelovaly, počítaly, a v ZŠ Národní pracovaly na počítačích v počítačové učebně a sportovaly v tělocvičně. Nemalým překvapením byla svačinka nachystaná přímo v jídelně ZŠ.

   Závěrem týdne se předškoláci zúčastnili školkové akce s názvem "Cestička do školy". Zde plnili za doprovodu svých rodičů různé úkoly a dovednosti, které má zvládnout každý předškolák. Rodiče si tak mohli udělat představu o tom, zda je jejich dítě na školu dostatečně připravené.

   Vyvrcholením všeho poznávání bude zápis dětí do ZŠ, který je čeká již tento víkend a na který se moc těší. Věříme, že splní jejich očekávání a zanechá v nich nevšední zážitek. A po prázdninách? Hurá do školy!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist