Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO: Děti z mateřské školy Paraplíčko uvítaly a oslavily jaro

 PRACHATICE - 3. dubna 2017 - 22:19 - Letošní první jarní den jsme rozhodně nemohli nechat bez povšimnutí. Paní učitelky ze třetí třídy pozvaly děti z celé školky na setkání před chytrou tabulí. Připravily si pro nás další společné dopoledne, tentokrát s názvem Naše město.  

 Z redakční pošty: Mirka Studená, MŠ Česká - Paraplíčko, Prachatice

   O Prachaticích si s dětmi také popovídaly, promítly jim barevné fotografie ze starého města, z jeho novějších částí i z jarních parků. Děti na oplátku vyprávěly o svých zážitcích z vycházek na prachatické náměstí, na Skalku nebo do Parkánu.

  Když už jsme si o našem krásném, historickém městě všechno řekli, rozešly se děti se svými učitelkami do tříd, kde si Prachatice namalovaly, nalepily a vyrobily z papírových krabic nebo z dřevěných kostek. Na chodbě ve školce si ze všech prací uděláme krásnou výstavu.

   Tím ale oslavy jara ještě zdaleka nebyly u konce. Další den byl v naší školce "...páni, loupežník s princeznami, vodník, tygr, krásná víla, hradní paní celá bílá, šašek, vlk a opice, i veliká krabice. Hit za hitem nám tam hrál, prostě Pohádkový bál!"

   Na Pohádkový bál přišli s dětmi také rodiče, sourozenci a dědové s babičkami. Tančilo se, soutěžilo, zpívalo a hodovalo v pohádkovém baru a všem bylo veselo.

   Lépe jsme to letošní jaro ani přivítat nemohli. Teď s námi již určitě zůstane a zima ať je za horami!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist