Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Prachatice vyhlásily soutěž na revitalizaci Štěpánčina parku

 PRACHATICE - 3. dubna 2017 - 8:30 - Město Prachatice dnem 20. března na základě usnesení Rady města Prachatice č. 1920/2017 ze dne 13. března 2017 vyhlašuje architektonickou soutěž revitalizace Štěpánčina parku v Prachaticích. 

 Z redakční pošty: Ing. Antonín Jurčo, odbor stavebně správní a regionálního rozvoje, Městský úřad Prachatice

   Soutěžní podmínky jsou uveřejněny spolu se soutěžními podklady poskytovanými odkazem na internetových stránkách města (http://www.prachatice.eu/); samotné soutěžní podmínky jsou uveřejněny také na internetových stránkách České komory architektů (http://www.cka.cz). Soutěžní návrhy lze podávat do 2. června 2017.

   Předmětem soutěže je zpracování architektonicko - krajinářského návrhu revitalizace Štěpánčina parku a navazujících ploch v Prachaticích. Jedná se o návrh funkčního a uživatelsky přívětivého pojetí parku a navazujících ploch a zlepšení pěšího propojení do navazujícího území.

   Cílem je zatraktivnění parku a navazujících ploch pro všechny jeho uživatele tak, aby plnil funkce plnohodnotného veřejného městského prostoru (zejména pro odpočinek, setkávání, společenské akce, komunikační prostor), současně zlepšení jeho funkce z hlediska prevence proti důsledkům přívalových dešťů.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist