Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Den vody v MŠ Zahrádka oslavili s Duhovou vílou

 PRACHATICE - 30. března 2017 - 8:48 - Světový Den vody si ve středu 22. března připomněly děti z MŠ Zahradní v Prachaticích. Připomněly si se svými paní učitelkami, že duha má mnoho barev a podob.  

 Z redakční pošty: Iva Ambrůzová, Radka Kneiflová, MŠ Zahradní, Prachatice

   Náš školní vzdělávací program jsme nazvali Pojďte s námi za duhou. Duha má mnoho barev a podob, vypadá jako most mezi světem lidí a přírodou.

   Aby se nám lépe příroda zkoumala, vybrali jsme Duhovou vílu, která bude děti během roku doprovázet při různých zajímavých akcích, jež naše škola pořádá.


   Celý týden děti poznávaly význam vody pro život, pomáhaly Duhové víle čistit vodu, chránit živočichy, kteří u vody nebo ve vodě žijí, zkoušely, které předměty ve vodě plavou, experimentovaly s vodou, ochutnávaly vodu, rozvíjely fantazii a tvořivost při výrobě papírové víly a samozřejmě si hrály na vodní království a prožívaly společná vodní dobrodružství. Vše zvládli i mladší kamarádi, pro které víla připravila také nelehké úkoly a otázky.   Bohužel nám počasí příliš nepřálo a Duhovou vílu budeme hledat u studánky nebo u potůčku až vysvitne sluníčko.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist