Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Pozvánka do velké školy se v MŠ Čkyně neodmítá...

 ČKYNĚ - 28. března 2017 - 15:10 - Blíží se důležitý den pro naše předškoláky - zápis do základní školy. Proto jsme s  potěšením přijaly pozvání učitelek prvních tříd ZŠ Čkyně k účasti na vyučovací hodině. Děti se velmi těšily, připravily si spolu s paní učitelkami malé dárky pro školáky i jejich učitelky.  

 Z redakční pošty: Mirka Kohoutová, MŠ Čkyně

   Po příchodu do školy jsme si nejdříve prohlédli šatny, kam si budoucí školáci za krátký čas budou ukládat své věci. Potom jsme se vypravili do tříd. Paní učitelky nás pěkně přivítaly, předškoláci se seznámili s prostředím třídy a hned si mohli zkusit, jak se sedí ve školní lavici.

   Všichni společně jsme si zazpívali, potom nám prvňáci ukázali, co všechno se za první pololetí naučili - počítali, pracovali s interaktivní tabulí, předčítali články o jaru.

   Pak se do výuky nadšeně zapojili i jejich mladší kamarádi. Společné chvíle utekly velmi rychle a ozval se školní zvonek. Nastal čas rozloučení.

Poděkovali jsme paní učitelkám za jejich vstřícnost a popřáli krásné svátky jara.

   Ještě dlouho po návratu do MŠ děti vyprávěly o svých prvních zážitcích

v základní škole. Věříme , že i tyto okamžiky pomohou našim předškolákům k úspěšnému vstupu do školy.  Děkujeme za všechny naše předškoláky paní učitelce Voldřichové a paní učitelce Janošíkové za pozvání.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist