Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Komunitní centrum ve Vimperku začalo fungovat dle pravidel

 VIMPERK - 28. března 2017 - 14:18 - Komunitní centrum ve Vimperku funguje od začátku března podle pravidel. Schválila je Rada města a platí pro užívání prostor Komunitního centra ve Sklářské ulici čp. 399 ve Vimperku pro seniory a spolky. Zároveň Rada stanovila poplatky s užíváním spojené.

 Z redakční pošty: Irena Malotová, Město Vimperk - PR a propagace

   „V komunitním centru po seniory a spolky jsou ideální podmínky pro klubovou činnost. Kapacita je zhruba 20 osob a bude zde možné pořádat semináře, workshopy, pracovat s dětmi a mládeží, případně se také nabízí zázemí pro menší večírky či rodinná setkání,“ vysvětlila Jana Schererová z odboru vnitřních věcí MěÚ Vimperk, jak a kým by mohly být prostory využívány.

   Komunitní centrum je vybaveno pohodlným nábytkem, učebnou se čtyřmi počítači a notebookem i televizorem s možností propojení s počítačem a internetem. Nechybí plně vybavená moderní kuchyňka, včetně myčky, mikrovlnné trouby a varné konvice. „Správu a úklid prostor bude mít na starosti paní Zdeňka Chvostová,“ dodala Jana Schererová.

   Pravidelné celoroční užívání komunitního centra vyjde na 1200 korun ročně. Příležitostný pronájem pro spolky, sdružení, neziskové organizace a jim podobné subjekty bude stát 60 korun za hodinu. Ostatní zaplatí 150 korun. Pro pořádání menších soukromých oslav či rodinných setkání je stanovena cena 500 korun za den, přičemž senioři zaplatí jen 50 korun.
Prostory jsou k dispozici denně od 8 do 21 hodin.

   Úhradu lze provádět na základě dohody s pronajímatelem v hotovosti nebo bankovním převodem. Bližší informace sdělí Zdeňka Chvostová, tel.: 770125111 nebo Ing. Jana Schererová tel.: 724176544, jana.schererová@mesto.vimperk.cz.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist