Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Zdravé KreBulky si děti nakreslily a potom upekly

 PRACHATICE - 24. března 2017 - 8:14 - Sdružení KreBul, o. p. s., pozvalo na pátek 17. března žáky ze Základní školy Zlatá stezka 387 na tvořivý workshop. Žáci s paní učitelkou se sešli v Informačním centru pro mládež Prachatice. Povídalo se o tom, čím by chtěli být a jestli doma pomáhají s pečením cukroví či sušenek.  

 Z redakční pošty: Za KreBul, o. p. s. Jiří Gabriel Kučera

   KreBul, o. p. s., v tomto roce slaví 10 let své existence, a žákům bylo skoro průměrně také 10 let. Došlo tedy ke krásnému spojení, a co už KreBul umí, může naučit jiné. A takto se představilo další projektové pracoviště FOOD.BODY.LIFE – tedy poradna zdravého životního stylu s výrobkem zdravých sušenek KreBulek.

   Žáci nejdříve nakreslili, co vše je na sušence dobré – tedy čokoláda, rozinky, ovoce, ale protože den předtím četli pohádku O pejskovi a kočičce, objevila se tam houba i kost. Poté si každý mohl vyrobit několik sušenek. Samozřejmě nejdříve správně odvážili množství, vytvarovali placku a pak už jen trouba a časomíra zajistila vše potřebné. Děti si odnášely hotové upečené sušenky, drobnou odměnu a KreBul „získal nový recept“ jako od pejska a kočičky.

   Děkujeme za výbornou spolupráci a krásné dopoledne, které jsme mohli strávit společně s dobrovolníky, žáky, paní učitelkou i zaměstnanci v KreBul, o. p. s.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist