Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Country bál spojil všechny přátele skvělé muziky

 PRACHATICE - 18. března 2017 - 11:10 - Přesto, že je březen, mají milovníci bálů a plesů stále z čeho vybírat. A kdo si v sobotu 10. března vybral country bál Na Kovárně ve Starých Prachaticích, tak určitě neprohloupil. Místní hostinec se přeměnil na "Saloon" při třetím ročníku country bálu, který pořádal Senior country klub SENSEN Prachatice. 

 Z redakční pošty: Text - Zdena Hrůzová, foto - Karel Hrůza

   Milovníci country rytmů, ale nejen jich, si přišli opravdu na své. Velikou radost udělala pořadatelům návštěva starosty Města Prachatic Martina Malého, a tak mohli pořadatelé jemu a Městu Prachatice veřejně poděkovat za podporu.

   Přijeli také milovníci country ze širokého okolí - ze Strakonic, Volar, Wency z Husince, dále Záblatí, Kratušína, Zvěřetic, Hlásné Lhoty a dalších osad. Parket byl neustále plný, ale plno bylo i o hudebních přestávkách, které byly vyplněny několika tanečními čísly. Vystoupil nejen pořadatelský klub senzačních seniorů SENSEN, ale také country taneční seskupení Pepy Frnky z Husince, který přivedl skupinu country nadšenců.Ti využili slavnostní atmosféru bálu, aby jim byly veřejně předány certifikáty za to, že úspěšně zvládli základní country taneční kurz.

   Vystoupila také skupina s názvem "NEZBEDNÍ BESEDNÍCI" pod vedením Marie Kůsové z Kratušína, ti sice zatančili v lidovém tónu, ale vlastně dokázali, jak říkal Michal Tučný, že "...country je všechno, co mám rád." Jejich Česká beseda byla excelentní, stejně jako jejich vtipná taneční vložka "Trnky brnky".

   Na bále se také strhla přestřelka, sice ne pistolnická, ale v podobě přestřelky dražební, když licitátorka vyhlásila dražbu selátka, což právě vyvolalo veselý souboj mezi dvěma skupinami dražitelů. Tančilo se vše, co kdo uměl, některé tance se učily přímo na parketu. Country kapela Husmeni z Husince se opravdu činila, všem tanečníkům nedala v podstatě vydechnout až do rána.

   Pro pořadatele bylo velkou poctou když se rozcházející tanečníci loučili "... za rok na shledanou"!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist