Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Do Husince na karneval zavítali veselí a milí Trollíci

 HUSINEC - 12. března 2017 - 11:53 - Kulturní dům v Husinci  ožil v sobotu 4. března karnevalem pro děti, který zorganizovala kulturní komise Husince ve spolupráci s DDM Prachatice a učitelkami z mateřské školy v Prachaticích. Programem provádělo děti několik pestrobarevných postav s dlouhými barevnými vlasy. Byli to Trollíci.  

 Z redakční pošty: Marie Tomanová, členka kulturní komise Husince

   Jsou to stále veselí skřítci, kteří mají rádi tanec, zpěv, zábavu, soutěže a objímání – a to všechno nás zde také naučili. Děti skákaly v pytlích, nosily míček na pálce, hrály hry s tzv. padákem a dokonce pomáhaly Trollíkům zahnat zlého Bergena. Mezi soutěžemi se tančily různé tanečky. Dokonce se podařilo zapojit i tatínky, a tak si zatančil opravdu každý. Komu vyprahlo a vyhládlo, mohl navštívit občerstvení, kde se všichni mohli napojit, nebo si dát tradičně pikador a jako novinku i voňavý popcorn.

   Po tanci a občerstvení byla otevřena tombola, kde každý dostal taštičku s překvapením. Následovala soutěž, kterou si připravili Finanční správci – jeden z letošních sponzorů. Výhrou byly ceny s Trollí tematikou. Poslední disciplínou bylo vyhlášení nejlepších masek. Nebylo pro nás lehké vybrat nejlepší masku, protože všechny děti byly krásně nastrojené a všechny masky byly nejlepší, proto jsme poprosili o pomoc rodiče.

   Dárečky pro vítěze darovali štědří sponzoři, kterým moc děkujeme. Díky patří i každému, kdo se do této akce pro děti zapojil. Takže za rok s novými maskami - Ahoj!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist