Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Občanské sdružení Stáni Chumanové o financích, ale i plánech

 VIMPERK - 22. února 2017 - 23:20 - Jako každý rok se naše občanské sdružení Stanislavy Chumanové, které nese jméno zesnulé úspěšné vimperské starostky, zabývalo hospodařením v uplynulém roce a záměry pro nový rok.   

 Z redakční pošty: Za o.s. Stanislavy Chumanové - Věra Vávrová

www.dre-kon.cz  

   Především však chceme poděkovat všem firmám, organizacím a občanům, kteří nám loni pomohli a bez jejichž finanční podpory a pomoci bychom nic neudělali.

   V roce 2016 jsme získali příjmy ve výši 258 566 korun. Přispěli jsme na celou řadu zajímavých projektů. Například částkou 7 568 korun na zakoupení televize pro Hospic v Prachaticích - šlo o náš výtěžek z koncertu Veroniky Spiegelové. Pět tisíc korun jsme věnovali na provoz letního tábora pro děti s patologickými jevy. Zakoupili jsme opět Cenu Stanislavy Chumanové do dětské výtvarné soutěže vimperské přehlídky mezinárodního filmového festivalu NaturVision

   Naší největší investicí bylo vybavení Komunitního centra ve Sklářské ulici, jehož celková hodnota je zatím 435 962 korun. Zakoupíme sem ještě velkoplošnou televizi, která bude plnit i funkci promítací obrazovky. Tento projekt by se nám nepodařilo uskutečnit bez pomoci řady firem a občanů, kteří se podíleli finančně nebo se zasadili o instalaci nábytku, darování elektroniky a vybavení.

   Firmy a občané, kteří darovali finanční prostředky: OV Media s.r.o. – největší sponzor tohoto projektu, Nadace ČEZ, Energie AG Teplo s.r.o., SAK s.r.o., ČEVAK České Budějovice, a.s, Lesy ČR s.p. - Lesní závod Boubín, Věra Vávrová, Ing. Bohumil Petrášek, Pavel Hanko, Štěpán Smutný, Zdeněk Ženíšek, Pavel Schröder, Jarmila Schröderová a ostatní občané, kteří se zúčastnili akcí OS Stanislavy Chumanové a podpořili je.

   Na vybavení se materiálně podíleli následující firmy a občané: ČSOB a.s., Starnet s.r.o., ROHDE & Schwarz s.r.o., ISK - INTERIER TEAM SERVIS s.r.o., Železářství – kuchyňka Rostislav Kalíšek, COOP Jednota, Jan Tláskal, VAVI, Restaurace AMA, Květinářství Anička a Elektro Vácha.

   Veškerou naši činnost bychom nemohli realizovat bez pomoci a podpory občanů a firem, kteří nás podporují a bezplatně poskytují svoje služby. Děkujeme fimě S-Tisk, panu Štěrbovi, S+S Seifrtovi, Ergo dílně BH Nemocnice, DJ Ivanu Müllerovi a Jaroslavu Neužilovi. Díky patří Vimperské dechovce ZUŠ Vimperk, Petrovi Staňkovi a řediteli ZUŠ Pavlovi Vališovi, kteří svým vystoupením podpořili naše sdružení a připravili perfektní zážitek pro občany Vimperska.

   Naše poděkování náleží také pracovníkům městského úřadu a městského kulturního střediska. Neobešli bychom se ani bez pomoci médií a informační serverů, v nichž se naše akce propagují. Zde je nutné poděkovat a zmínit servery vimperk.eu, prachatickonews.cz, vimperk.cz, Prachatický deník, kabelovou televizi Epigon, Český rozhlas České Budějovice a Českou poštu.

   Nechtěli bychom s poděkováním zapomenout ani na místní podnikatele, kteří nám dávají věci do tombol. Velký dík patří především občanům Vimperka, kteří nás podporují a našich akcí se zúčastňují. Nemůžeme všechny jmenovat a tak velice děkujeme všem za pomoc.

   I v letošním roce budeme pokračovat v činnostech, kterým jsme se věnovali v minulých letech pro zlepšení prostředí ve městě. Samozřejmě budeme pokračovat s poskytováním pomoci akcím, kterým poskytujeme tradiční podporu – jde o dětskou výtvarnou soutěž při festivalu NaturVision, podporu letního tábora pro děti se specifickými problémy při začleňování do společnosti a další.

   Před Vánocemi proběhne charitativní bazar, datum jeho konání upřesníme v průběhu roku. Doufáme, že tato úspěšná akce bude i přes loňský výpadek v tomto roce pokračovat.

   O jednotlivých akcích našeho spolku a vynaložených finančních prostředcích vás budeme průběžně informovat. S podrobnou činností Občanského sdružení Stanislavy Chumanové se můžete seznámit na Facebooku a našich stránkách: http://www.obcanskesdruzenischumanove.estranky.cz.

   Poslední a důležitou zprávou je, že členem Občanského sdružení Stanislavy Chumanové se může stát kdokoli z vás. Rádi bychom mezi sebou přivítali nové i mladší členy.

   Je-li Vám naše činnost sympatická, můžete nás podpořit zasláním příspěvku na účet 269 808 504 /0300. Děkujeme vám.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist