Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Vimperští zahrádkáři se po roce ohlíželi a plánovali

 VIMPERK - 15. února 2017 - 16:54 - Již několikrát jsme na stránkách našeho portálu informovali o dění v organizaci zahrádkářů ve Vimperku. Tito se letos 9. února sešli na své pravidelné výroční členské schůzi, aby jednak zhodnotili rok uplynulý, jednak si řekli, co je čeká v tom stávajícím.  

 Z redakční pošty: Vojtěch Vlček, předseda ZO ČZS Vimperk

www.dre-kon.cz  

   V loňském roce si vimperští zahrádkáři připomněli padesáté výročí vzniku jejich základní organizace. Letošní jednání se zase neslo v duchu 60. výročí vzniku Českého zahrádkářského svazu v roce 1957.

   U příležitosti jednání byl zahrádkářům města předán Josefem „Fitti“ Jirouškem jím namalovaný obraz „Květ lásky“ a básnička „Zahrádkářům“, kterou jmenovaný pro ně složil. Obraz bude rozhodnutím členské schůze na návrh přítele Skolka umístěn v nově otevřeném Komunitním centru pro seniory, spolky a občany Vimperska ve Sklářské ulici.

   U příležitosti 60. výročí ČZS byli Republikovou radou ČZS oceněni i někteří členové základní organizace. Čestné uznání pro zakládající členy ČZS bylo uděleno poslednímu žijícímu zakládajícímu členovi ZO příteli Jaroslavu Královi, zlatá medaile Za zásluhy o Český zahrádkářský svaz byla udělena dlouholetému funkcionáři, tajemníkovi ZO příteli Zdeňkovi Foltýnovi, zlatou medaili Za zásluhy o rozvoj zahrádkářství obdržela dlouholetá hospodářka ZO přítelkyně Matylda Kollerová a stříbrnou pak předseda přítel Vojtěch Vlček.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist