Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO: Předškoláci z MŠ Skalka navštívili starostu Prachatic

 PRACHATICE - 14. února 2017 - 7:33 - Děti z prachatické Mateřské školy Skalka čekala minulý týden návštěva u starosty města Martina Malého. Hned po svačině se vydaly na radnici.  

 Z redakční pošty: Iva Smolenová, Anička Lebedová, MŠ Skalka

www.dre-kon.cz  

   Zde je uvítala sekretářka Lenka Houšková a zavedla je do zasedací místnosti. Starosta Martin Malý děti přivítal a začal jim pokládat různé otázky například, co se jim v Prachaticích nejvíce líbí, kam chodí na procházky, s čím si nejraději hrají nebo čím chtějí být, až vyrostou. Na všechny dotazy děti odpovídaly aktivně, někdy i překvapivě. Rovněž zajímavé byly odpovědi starosty na otázky dětí.

   Během návštěvy děti starostu potěšily několika písněmi a básněmi. Starosta jim za odměnu vyrobil vlaštovku z papíru, kterou sám vyzkoušel. Překvapením pro starostu byl dárek od dětí - obrázek s názvem Sněhuláčí školka, který společně vytvořily. Starosta jim na oplátku věnoval pastelky a knihu s názvem Prachatice.

   Na závěr návštěvy vzal starosta děti do své kanceláře, kterou si mohly prohlédnout a chvíli si v ní posedět. Z návštěvy u starosty odcházely děti spokojené a domů si nesly nevšední zážitek.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist