Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Město Vimperk se již aktivně připojilo k projektu ZmapujTo

 VIMPERK - 9. února 2017 - 9:53 - Uživatelé chytrých telefonů si mohou prostřednictvím odkazu na vimperských městských stránkách nainstalovat speciální mobilní aplikaci. S její pomocí mohou jednoduše ohlásit například černou skládku, škody na majetku města či jiné problémy, které by obec ve svém katastru měla aktuálně řešit. 

 Z redakční pošty: Irena Malotová, PR a propagace, Město Vimperk

www.dre-kon.cz  

   „Stačí pořídit fotografii v mobilní aplikaci, zadat krátký popis, kde se problém nachází a oznámení odeslat,“ říká vimperský místostarosta Jiří Cais. „Oznamovatel má potom také možnost dále sledovat průběh řešení problému.“

   Ti, kdo chytrý telefon nevlastní, mohou využít interaktivní webový formulář, který lze otevřít v počítači s běžným prohlížečem či v mobilních zařízeních na adrese www.zmapujto.cz.

   „Aktivní zapojení do systému ZmapujTo je jednou z cest pro další zlepšení komunikace města s občany, současně tak díky pozorným lidem a jejich zprávám budeme moci operativně a včas reagovat na vzniklé problémy,“ doplňuje místostarosta.

   První verze ZmapujTo.cz vznikla v roce 2012 jako ekologický projekt s cílem bojovat zejména proti černým skládkám. Ty jsou dosud nejčastěji oznamovaným problémem. Lidé upozorňují prostřednictvím aplikace také například na odstavené autovraky, škody na majetku, rozbité cesty nebo nefunkční lampy veřejného osvětlení.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist