Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Prosinec v MŠ Skalka plný očekávaných i neočekávaných věcí

 PRACHATICE - 24. prosince 2016 - 12:00 - Prosinec v naší Mateřské škole Skalka v Prachaticích byl plný očekávaných i neočekávaných událostí. Tak tedy popořádku... 

 Z redakční pošty: Text - Helena Kovářová, foto - Iva Smolenová, MŠ Skalka, Prachatice

www.dre-kon.cz  

   Nejvíce očekáváni jsou vždy čert a Mikuláš, a jak všichni dobře víme - vždy to dobře dopadne.

   V nedalekém Domě s pečovatelskou službou naše děti už netrpělivě očekávali babičky a dědečkové, aby se potěšili nejen z krásných vánočních koled a zimních písniček, ale i pohledem na milé dětské tvářičky.

   Další pro nás příjemnou událostí bylo předání bezpečnostních reflexních vest, píšťalek a drobných dárků od zástupce firmy Prostor Design Prachatice Pavla Gelnara.

   Kdo má ruce, dělat musí, kdo neumí, ať to zkusí - v tomto duchu se nesla vánočně laděná tvořivá dílna, která probíhala ve všech třídách. Společnou prací dětí a rodičů se podařilo vytvořit zajímavé vánoční dekorace, které si s pýchou děti odnášely domů.

   Velkým Vánočním dnem jsme zakončili celé předvánoční období. Od rána si děti hrály s jesličkami, holčičky házely bačkorkou podle tradice, seznamovaly se s pranostikami. Zpívání koled u stromu na zahradě jsme si krásně všichni užili, a stejně tak i odpolední Vánoční pohádku Divadla Zvoneček.

   Tak nám pomalu končí rok 2016. Co nás čeká v roce 2017? Jistě radosti, zážitky, objevování, poznávání i ponaučení. K tomu přejeme hlavně zdraví a pohodu!  

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist