Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Gymnázium Prachatice děkuje za studenty Oxford University

 PRACHATICE - 24. prosince 2016 - 9:01 - "Vážení studenti, rodiče a kolegové, chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za váš nemalý příspěvek k uskutečnění benefičních koncertů pro pacienty hospiců," píše vedení Gymnázia Prachatice hostitelským rodinám, které poskytly péči studentům z chrámového sboru Oxford Univerzity. 

 Z redakční pošty: Alexandr Zikmund a Jana Dejmková, Gymnázium Prachatice

www.dre-kon.cz  

   V minulém týdnu proběhly čtyři koncerty chrámového sboru Keble College z Oxford University, a to v Prachaticích, Českých Budějovicích, Písku a v Praze. Chrámový sbor zpíval anglické adventní a vánoční písně. Výtěžek koncertů byl věnován hospicům v Prachaticích, Českých Budějovicích a Písku. Bez vás a vaší pohostinnosti by se tato chvályhodná akce, jíž se Gymnázium Prachatice stalo partnerem, nemohla konat.

   Celý týden jste se v hektickém předvánočním čase starali o studenty Keble College. Poskytli jste jim ubytování a stravu, doprovázeli jste je na místa srazu, vyzvedávali je po koncertech. Velmi si  vaší pomoci vážíme.
Odměnou snad byl mimo jiné také malý páteční koncert v aule našeho gymnázia, po němž následovala beseda hostů s našimi studenty. Tuto akci dokonce někteří z hostů označili za nejlepší z celého týdne.

   Rádi bychom vám kromě slov díků také popřáli příjemné prožití vánočních svátků a do roku 2017 hodně zdraví a spokojenosti.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist