Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Adventní atmosféra ovanula městskou knihovnu

 PRACHATICE - 19. prosince 20167 - 13:36 - V posledních měsících se stalo tradicí, že jedna středa v měsíci je v prachatické městské knihovně věnována dětem různých věkových kategorií. Nejinak to bylo ve středu 14. prosince.   

 Z redakční pošty: Lucie Jiraňová, Městská knihovna Prachatice.
oddělení pro děti a mládež

www.dre-kon.cz  

   Zpravidla dopoledne ten den probíhá Klub maminek, který se svým programem zaměřuje na děti mezi druhým a pátým rokem, odpolední Tvořivé středy se Zdenkou Lebedovou se svým programem orientují na školáky.

   Oba programy byly minulou středu ovlivněny probíhajícím adventem a atmosféra Vánoc byla cítit všude okolo. Nejmenší návštěvníci se v Klubu maminek mohli seznámit s tradicí Mikuláše i Ježíška a připraven pro ně byl k nazdobení i papírový vánoční stromeček. Vše doprovázela Malá zimní víla svým hudebním doprovodem.   Při Tvořivých středách čekaly děti tři vánoční tvůrčí dílny. Malí čtenáři ze ZŠ Vodňanská i individuálně příchozí návštěvníci si domů odnášeli vlastnoručně vyrobenou papírovou vánoční hvězdu, svíčku ze včelího vosku i nazdobený medový perníček. Vůně včelího vosku se linula knihovnou a vánoční atmosféra ovanula oddělení pro děti a mládež.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist