Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO: Naši si dobře vedli na Mistrovství ČR v deskových hrách

 VOLARY - 13. prosince 2016 - 17:30 - Dům dětí a mládeže Prachatice se již pošesté zúčastnil Mistrovství České republiky v deskových hrách. V jubilejním 10. ročníku se v Praze koncem listopadu soutěžilo ve hrách – Rummikub, Quoridor a Quarto.  

 Z redakční pošty: Milena Papoušková Sipplová, DDM Prachatice, pracoviště Volary

www.dre-kon.cz  

   Hráči se nejprve museli probojovat z okresního kola do krajského, aby následně mohli změřit své síly v celostátním finále. A jak trefně poznamenal organizátor celé akce Jan Vodička: "Jsou zde jen ti nejlepší z nejlepších z celé České republiky."

   Za Jihočeský kraj nás reprezentovali – Veronika a Štěpánka Honnerovi (Volary), Michaela a Kateřina Zvonkovi (Volary), Jakub, Kamila a Karel Talířovi (Netolice), Filip Posolda a Milena Papoušková Sipplová (Volary).

   Po loňském úspěchu, kdy Filip Posolda obsadil 3. místo v Quoridoru v kategorii do 12 let, dosáhl v letošním roce v Quoridoru Jakub Talíř dokonce na příčku nejvyšší v kategorii 13-17 let. Další prvenství získal Karel Talíř v kategorii nad 18 let a Michaela Zvonková 3. místo v kategorii 13-17 let, oba také ve hře Quoridor.

   Všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na další napínavý ročník.

 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist