Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Výbava pro Kateřinu na sport i výtvarnou výchovu předána

 PRACHATICE - 11. prosince 2016 - 19:29 - Díky Kabelkovému veletrhu dostala Kateřina výbavu na sport i výtvarku. Letošní celkový výtěžek z kabelkového veletrhu přesáhl částku 230 tisíc korun a v současné době několika desítkám dětí rozděluje peníze na další rozvoj jejich nadání. Podporuje i nadané děti, které pochází ze sociálně slabých rodin, nebo mají zdravotní handicap.  

 Z redakční pošty: Hanka RH+ Rabenhaptová, Prachatice

www.dre-kon.cz  

   U předání prvního daru na Prachaticku byl zástupce města, třídní učitelka paní Matějková a šéfredaktorka Deníku Prachaticka Jana Vandlíčková. Obdarovaná Kateřina Kubová, které je 10 let, je nadaná hned ve dvou oblastech: tanci a výtvarném umění.

   Navštěvuje Základní školu Prachatice, Zlatá Stezka 387. Každoročně se účastní několika vystoupení tanečního kroužku, který již mnoho let funguje při této základní škole. Zabývá se tvořivými aktivitami, které rozvíjí v dalším kroužku - tvořivém při základní škole. Krásně maluje, kreslí, modeluje, tančí.

   Město Prachatice děkuje všem dobrovolníkům, kteří se do Kabelkového veletrhu 2016 zapojili a udělali radost čtyřem nadaným dětem z našeho města a dobrý skutek pro všechny ostatní. Děkujeme také trenérům, učitelům a rodičům, kteří pomohli při zpracování návrhu na jednotlivé děti.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist