Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Mikulášská nadílka v Paraplíčku byla pro všechny

 PRACHATICE - 7. prosince 2016 - 21:05 - Známý příběh Mikuláše se stal základem nádherné tradice. V předvečer svého svátku obchází domovy společně s čerty a anděly a ujišťuje se, že děti byly hodné a mohou tak dostat něco sladkého za odměnu. Někdy je třeba i přednést básničku či zanotovat nějakou písničku. Nejde, nebo alespoň by nemělo jít o to, co dostanou, ale o zážitek. 

 Z redakční pošty: Mirka Studená, MŠ Česká – Paraplíčko
 

www.dre-kon.cz  

   Děti z Paraplíčka se na vzácnou návštěvu nadpřirozených bytostí připravovaly již celý týden. Ve všech třídách se stříhali, lepili, malovali i skládali Mikulášové s čerty a při tom se ozývaly mikulášské básničky a písničky. V pondělí 5. prosince ráno byli všichni čertíci a Mikulášové hotoví, třídy krásně nazdobené, básničky i písničky všichni uměli, ale stejně….

   Zlobil jsem nebo nezlobil? Malý červíček pochybností vrtal v hlavičce asi každému. Nakonec všechno dobře dopadlo, čertův pytel zůstal prázdný a vyprázdnil se i Mikulášův koš s dárkovými balíčky, které s pomocí andílka rozdal všem hodným dětem. Holky i kluci z Paraplíčka si nesli domů nejen malý dárek od Mikuláše, ale hlavně spoustu báječných zážitků.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist