Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Advent dorazil na Zlatou stezku s cukrovím a čajem

 PRACHATICE - 6. prosince 2016 - 9:13 - Ani mrazivý podvečer v úterý 29. listopadu neodradil budoucí prvňáčky, aby přišli se svými rodiči zahájit adventní období na ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 240. Budoucí školáci si zde mohli vytvořit za pomoci rodičů a paní učitelek vánoční ozdoby z hoblin, kterými pak ozdobili vánoční strom před školou.

 Z redakční pošty: Jana Ištoková, ZŠ Zlatá stezka 240, Prachatice

www.dre-kon.cz  

   Zde také pokračoval další kulturní program. Všechny přítomné přivítala paní ředitelka Lenka Králová a popřála všem krásné prožití vánočních svátků. Nechybělo ani vystoupení školního sboru Zlaťáček pod vedením paní učitelky Kamily Strejčkové, který několika koledami navodil tu správnou vánoční atmosféru.

   To vše bylo ještě umocněno jesličkami a živým betlémem, který vytvořily děti z 1. A pod dohledem paní učitelky Jany Mühlsteinové.

   Rozsvícení vánočního stromku pak přítomní ocenili hlasitým potleskem. Pro děti byla také připravena vánoční schránka na dopisy pro Ježíška a nechybělo ani pohoštění v podobě vánočního cukroví a teplého čaje.

   Jako dárek si každý budoucí školák odnesl symbol moudrosti – sovičku a balónek s logem 50tého výročí pavilonové části školy.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist