Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Hravé dopoledne se zvířátky - dobrými kamarády

 PRACHATICE - 5. prosince 2016 - 12:19 - V rámci celorepublikového projektu s názvem "Žádný člověk není ostrov" připravily studentky z pedagogické školy pro děti všech prachatických MŠ hravé dopoledne se zvířátky. Na přípravě projektu se podíleli studenti SPgŠ společně s učiteli hudební a výtvarné výchovy, českého jazyka a praxe. 

 Z redakční pošty: Text - Mirka Studená, foto - Zdeňka Marková

www.dre-kon.cz  

   K nám do Paraplíčka přišla 24. listopadu děvčata z "pedárny" již ve zvířátkových převlecích v průběhu ranních her. V tu chvíli přestala jezdit auta, zákazníci v prodejně odložili nákupy a korálky zůstaly nenavlečené. Všechny děti se chtěly seznámit se zvířátky a být jim dobrými kamarády. Společně si všichni pohráli a jestli se někdo zpočátku trochu styděl, během hry na to docela zapomněl. Po svačině se již děti nemohly dočkat pohádky.

   Jaká jiná pohádka to mohla být, než o zvířátkách - kamarádech. To bylo tak: Jednoho dne se všechna zvířátka sešla a chtěla si spolu hrát. Ale vymyslet takovou hru, která by bavila všechna zvířata, vůbec nebylo jednoduché. Ten rád běhal, ten skákal, někdo chtěl hrabat v zemi, jiný by se nejraděj jen tak povaloval...

   Nakonec na to přišli! Všichni určitě rádi zpívají! A protože moc rády zpívají i děti, společně se zvířecími kamarády, za doprovodu kytar a také s tancem, si všichni zazpívali. Dokonce jsme se naučili novou písničku o krásném přátelství a ještě dlouho po tom, co studentky ze školky odešly, se ze druhé třídy ozývalo: "Kamarád, kamarád, není nestálý, když ti každý sbohem dá."

   Moc děkujeme studentkám ze SPgŠ i jejich učitelům za krásné dopoledne. A na to, jak je důležité být si vzájemně dobrými kamarády, budeme myslet každý den.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist