Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Lidé si znovu vyráběli adventní věnce se skauty

 PRACHATICE - 1. prosince 2016 - 11:14 - Vždy krátce před začátkem adventu pořádá prachatické skautské středisko pro veřejnost vázání adventních věnců. V letošním roce se jehličí rozvonělo v sobotu 26. listopadu Na kovárně ve Starých Prachaticích.  

 Z redakční pošty: Vladimíra Šmajclová, Junák - český skaut, středisko Zlatá stezka Prachatice
 

www.dre-kon.cz  

   K dispozici měl každý příchozí neomezené množství chvojí a veškerý materiál na tvorbu a ozdobení adventního věnce. Kdo dovedl své snažení do zdárného konce a nechal svůj výrobek vyfotit, dostal jako odměnu červenou či bílou rolničku.

   Některé rodiny si práci rozdělily. Maminky připravovaly adventní věnec a tatínkové s dětmi se věnovali zkoušení stolních her. Kdo si vyzkoušel alespoň dvě různé hry, mohl si vybrat s připravených cen, mezi kterými nechybělo ani kapesní Člověče, nezlob se nebo magnetické Šachy na cesty.

   Akce byla finančně podpořena Městem Prachatice, Jihočeským krajem a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Díky této podpoře bylo možné zajistit více materiálu na zdobení i potřebného nářadí tak, abychom uspokojili narůstající zájem o tuto tradiční akci.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist