Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Adventní trhy na Vodňance s výrobky i se zpěvem

 PRACHATICE - 28. listopadu 2016 - 19:53 - Přicházející předvánoční čas si připomněli žáci ze Základní školy Prachatice, Vodňanská, již tradičními adventními trhy. Ty se konaly ve čtvrtek 24. listopadu v odpoledních hodinách.  

 Z redakční pošty: Šárka Grabmüllerová, ZŠ Vodňanská, Prachatice
 

www.dre-kon.cz  

   Školní tělocvična i chodby byly zaplněny stánky, kde nabízeli žáci vánoční výrobky, které připravili nejen s paní učitelkami při pracovním vyučování, ale i doma se svými rodiči. Děti se s nadšením ujaly rolí prodavačů, vyzkoušely si tak komunikační dovednosti, procvičily se v matematice i finanční gramotnosti.

   Nechyběl ani stánek paní učitelek s vánočními dekoracemi, které společně vytvářely při tvořivých dílnách. Ve stánku bylo možné si zakoupit i voňavou levandulovou kytičku, kdy část výtěžku bude věnovaná prachatickému hospici.

   Vánoční atmosféru dotvářeli zpěváci z 5. A pod vedením paní učitelky Žákové, kteří na školních schodech představili hudební vystoupení a své umění předvedli i žáci ze školního sboru s paní učitelkou Vejvodovou. Nálada byla vánočně slavnostní a především v dětských tvářích byla patrná radost z povedené akce.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist