Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Oskarový režisér Jiří Menzel v husineckém Křesle pro hosta

 HUSINEC - 24. listopadu 2016 - 9:25 - Jako poslední letošní host usedl v pátek 18. listopadu navečer do populárního Křesla již druhý nositel Oskara, filmový režisér Jiří Menzel.

 Z redakční pošty: Hana Betty Němečková, Husinec

www.dre-kon.cz  

   Téměř naplněný sál kulturního domu byl svědkem jeho poutavého vyprávění. O době mládí, neobvyklé cestě k filmu a hlavně o rozmanitých zážitcích na dlouhé a úspěšné cestě filmového režiséra.  

   Pan Menzel přítomné překvapil svým spontánním projevem, jemným humorem a také pohotovostí, kterou ukázal ve vtipné, nepřipravené konverzaci se stálým moderátorem Jaroslavem Maryškou ml. Snad nejvíc ale nehranou skromností. Přes veškerou svoji slávu vystupoval nenápadně, upřímně a přívětivě. Nic neskrýval a své úspěchy připisoval hlavně štěstí, které ho během života z jeho pohledu provázelo a provází.

   Jak je v husineckém Křesle pro hosta už tradicí, po přestávce probíhala beseda s publikem. Na množství zvídavých dotazů pan Menzel odpovídal zajímavě, moudře, s chutí a zvesela.

   Není proto divu, že závěrem tvůrci setkání - Jaroslav Maryška ml. a Ondřej Babka - vzácnému hostu jménem všech poděkovali za jeho ochotu přijet besedovat do Husince, věnovali mu dárky na památku návštěvy rodiště Mistra Jana a popřáli mu do dalších let pevné zdraví, pohodu a stálou přízeň paní Štěstěny.

   Také příjemně naladění posluchači odměnili milé a pohodové vystoupení Jiřího Menzela srdečným potleskem.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist