Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Den otevřených dveří SŠ a ZŠ Vimperk, pracoviště Prachatice

 PRACHATICE - 20. listopadu 2016 - 14:55 - Den otevřených dveří Střední školy a Základní školy Vimperk, pracoviště Prachatice, se konal 10. listopadu. Nepříznivé podzimní počasí neodradilo rodiče se svými potomky ani vyučující a stávající žáky školy od účasti na této předem plánované akci. 

 Z redakční pošty: Text - J. Komrska, foto - A. Stříbrský

www.dre-kon.cz  

   Na prachatické pracovišti populární vimperské Nerudovky (podle ulice, v níž sídlí), se na své budoucí povolání připravují žáci v učebních oborech kuchař - číšník, výživový poradce a kadeřník, vizážista i žáci prvního a druhého ročníku nástavbového studia (obor Podnikání a Vlasová kosmetika).

   Rodiče s potenciálními zájemci si mohli projít školní prostory, získat  potřebné informace a nadto vidět i tradiční či méně tradiční činnosti  zdejších žáků. Součástí programu Dne otevřených dveří byly i různé  výtvarně i umělecky pojaté činnosti na pěti stanovištích v areálu školy.

   Probíhala zde soutěž ve vaření a zajímavém dochucení krupičné kaše, vytváření podzimní koláže z přírodnin, osobité vyřezávání dýní, sportovní a pohybové aktivity nebo vizážistická proměna, realizovaná "na živo".

   Jednotlivé skupiny či třídy proti sobě soutěžily, a tak se všichni žáci snažili podat co nejlepší výkony, což se jim zajisté povedlo k všeobecné spokojenosti jak jich samých, tak i vyučujících na jednotlivých stanovištích.

   Vítěz však může být pouze jeden, a letos se jím stala s nejvyšším počtem bodů třída 3.R. Vítězné družstvo si pak vychutnalo sladkou odměnu za první místo.

   Celkově zhodnoceno: Den otevřených dveří se vydařil i navzdory šedivému listopadovému počasí. Dobře si ho užili všichni zúčastnění.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist