Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Na půl tisícovky lidí šlo v Dýňovém průvodu ve Vlachově Březí

 VLACHOVO BŘEZÍ - 7. listopadu 2016 - 11:05 - Podzimní období na Základní škole profesora Josefa Brože ve Vlachově Březí jsme si již tradičně zpříjemnili 5. Dýňovým průvodem. V pátek 4. listopadu jsme na této tradiční podzimní akci přivítali bezmála 200 dětí, jejich rodičů, učitelů a jiných hostů. Nebudeme se určitě moc mýlit, když napíšeme, že se průvodu zúčastnilo kolem 500 lidí!  

 Z redakční pošty: Michal Novotný, ZŠ profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí

www.dre-kon.cz  

   Nádherně zdobené dýně, lampičky a jiná světýlka, kterých je v prostoru školní zahrady před starou budovou školy rozmístěno několik stovek, byly zapáleny již po páté hodině odpolední. Samotný průvod začal až v 18 hodin.

   Ten, kdo se přišel podívat, jistě nelitoval! Tajemná večerní atmosféra, zpěv našich žáků 1. stupně a jejich paní učitelek, připravené občerstvení od našich paní kuchařek a několika šikovných rodičů a učitelů - to vše nám konec dne náramně zpříjemnilo.

   Již teď můžeme říci, že příští rok ve stejnou dobu a určitě s trochu jiným programem se společně s rodiči, jejich dětmi – našimi žáky a jinými hosty opět setkáme.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist