Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Děti v MŠ Paraplíčko pomohly stromovým skřítkům

 PRACHATICE - 3. listopadu 2016 - 9:29 - Nedílnou součástí výuky v mateřské škole je environmentální výchova. Děti se seznamují s přírodou, učí se jí porozumět, chránit ji a žít v souladu s ní. K naplnění tohoto bodu předškolního vzdělání nám výborně slouží nově zrekonstruovaná školní zahrada.

 Z redakční pošty: Mirka Studená, MŠ Česká - Paraplíčko

www.dre-kon.cz  

   Minulý měsíc jsme pomohli Šípkové víle sklidit všechny užitečné bylinky, které nám na zahrádce vyrostly a vykvetly. Jaké překvapení čekalo na děti tentokrát?

   Úplně na začátku byla pohádka o stromových skřítcích - Dubánkovi a Bukvičce. A protože byli skřítkové jenom dva, nedokázali se postarat o všechny stromy na zahradě a dohlédnout na to, aby se dobře připravily na zimu. To už byl úkol pro všechny holčičky a kluky. Z dýní, šípků, barevných listů, větviček a všelijakých dalších přírodnin nasbíraných na zahradě i při vycházkách k lesu vyrobili Bukvičce a Dubánkovi celou partu skřítků pomocníků.

   Všichni stromoví skřítci byli krásní a moc se povedli. Když si budou navzájem pomáhat, jistě dokážou stromy na naší zahradě uložit k zimnímu spánku, aby se zjara zase mohly zazelenat a rozkvést.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist