Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Nakladači utopenců a sýrů soutěžili Na Kovárně

 STARÉ PRACHATICE - 17. října 2016 - 9:00 - V pátek v podvečer se ve Starých Prachaticích Na Kovárně uskutečnil další ročník soutěže o Nejlepšího utopence a nakládaný sýr.

 Z redakční pošty: Petr Vokoun a Karel Talafous

www.dre-kon.cz  

   Letos se pro hodnocení sešlo 12 vzorků utopenců a dva vzorky sýra, které hodnotila odborná porota a dalo jí to spoustu práce. Než byly vzorky vyhodnoceny, setrvávalo přibližně 70 diváků v družném rozhovoru a při poslechu hudby. Když byla porota s hodnocením hotova, mohli diváci ochutnat soutěžící vzorky. Následovalo vyhodnocení výsledků.

   V kategorii utopenců zvítězil Jaromír Šverák. Druhé místo obsadil Karel Talafous a třetí paní Zuzana Pešková. V kategorii sýrů zvítězila paní Jitka Tomsová. Druhé místo obsadila Iveta Mančušková. Všichni soutěžící byli odměněni cenami od podporovatelů soutěže.

   Po vyhodnocení se všichni vrhli do slavení a tance pod taktovkou DJ Šloska. Okolo půlnoci odcházeli spokojení domů.

   Za podporu soutěže bychom rádi poděkovali PRACHATICKOnews.cz, Městu Prachatice, Prachatickému muzeu, DDM Prachatice a firmám Pekárna Klas, AKŠ Šumava, Schneider elektric, Elemat s.r.o, SMS elektro a Almara pub.

   Organizátoři také děkují všem účastníkům soutěže za dodání vzorků, bez kterých by nebylo možno tuto soutěž uskutečnit a zároveň se těšíme na setkání za rok na utopencích a sýrech Na Kovárně ve Starejch.

   Poslední akcí z projektu Podpora tradic, kterou budou Osadníci ze Starých Prachatic a Ostrova pořádat bude 26. 11. 2016 Country bál Na Kovárně. Všichni jste srdečně zváni!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist