Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Na Prachaticku hodnotili soutěž Požární ochrana očima dětí

 PRACHATICE - 1. října 2016 - 9:29 - V odpoledních hodinách v pondělí 26. září proběhlo na požární stanici Vimperk vyhodnocení literárně -výtvarné soutěže PO očima dětí, která je určená pro děti mateřských a základních škol.

 Z redakční pošty: Vendula Matějů, HZS Jihočeského kraje

www.dre-kon.cz  

   Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje, územní odbor Prachatice a okresní Sdružení hasičů ČMS Prachatice připravily pro děti, které se ve svých kategoriích umístily na prvních třech místech, zajímavé ceny.

   Vimperská cukrárna U Jelena pak dětem a jejich rodičům zpříjemnila odpoledne "něčím dobrým na zub" a věnovala skvělé zákusky.
Poté, co ředitel územního odboru Prachatice Milan Raba oficiálně předal vítězům v jednotlivých kategoriích ceny, mohly si děti v doprovodu právě sloužících hasičů prohlédnout vimperskou stanici a výjezdovou techniku.   V literární kategorii se vítězkou stala Iva Kaiferová z Borové Lady, ve výtvarných pracích pak v jednotlivých kategoriích zvítězili: Kristýna Psutková z Prachatic, Marek Hauser také z Prachatic, Vít Neužil a Karel Honek, oba z Vimperka.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist