Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 STROOM Dub oslavoval v Národním domě desáté narozeniny

 PRACHATICE - 1. října 2016 - 8:41 - Slavnostní společenský večer věnovaný 10. výročí založení Společnosti Trvalého Rozvoje Osob s Omezením Dub se uskutečnil 16. září v 18:00 hodin ve společenském sále Národního domu v Prachaticích.

 Z redakční pošty: Klára Mrázová, STROOM DUB

www.dre-kon.cz  

   Spoluzakladatelka STROOM DUB Andrea Tajanovská představila hostům společnost STROOM DUB nejen jako poskytovatele sociálních služeb podle Zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, ale též jako skutečně kvalitní, obecně prospěšné a vzkvétající Centrum sociálních služeb STROOM DUB pro osoby se zdravotním postižením.

   "Za deset let naše Centrum sociálních služeb STROOM DUB ušlo dlouhou cestu. Podařilo se vytvořit centrum, které je jedinečné svým charakterem poskytovaných služeb. Sociální rehabilitace s celoročním provozem a sociálně terapeutické dílny. Jsme zařízení rodinného typu, které je jediné a jedinečné v okrese Prachatice, ale i Český Krumlov. Mým cílem od začátku bylo, aby klienti u nás žili "normální" život naplněný prací, zábavou, ale i povinnostmi, které běžný život přináší," popisuje Pavla Čechová Švepešová. 

   V průběhu večera zaznělo poděkování partnerům, klientům a zaměstnancům a taktéž byla předána ocenění čestným hostům. Hlavními hosty večera byli Václav Pauch - ředitel Úřadu práce v Prachaticích, Hana Rabenhauptová - odborná referentka pro komunitní plánování sociálních služeb Města Prachatice, Václav Novák - starosta Městyse Dub a Jan Bauer - zastupitel města Prachatice, kteří převzali záštitu nad tímto večerem.
Mimořádné poděkování pak bylo určeno Daniele Luskové - ředitelce Domova pro seniory U Biřičky v Hradci Králové, zakladatelce obecně prospěšné společnosti Podzámčí a předsedkyni profesního svazu sociálních pracovníků APSS ČR Pavle Čechové Švepešové - jednatelce společnosti CHD-SPEKTRUM  a zakladatelce a ředitelce STROOM DUB, držitelce Ocenění českých podnikatelek a podnikatelce roku 2015 a v neposlední řadě též Janu Šestákovi - bývalému řediteli Domova svaté Anežky v Týně nad Vltavou. 

   Pozvání na setkání přátel, kteří se podíleli společnými silami na rozvoji Centra sociálních služeb STROOM DUB bylo přijato s velkým nadšením. Příjemná atmosféra prachatického Národního domu provázaná slavnostní náladou byla vskutku jedinečná.

   "Velmi si vážím všech klientů, zaměstnanců, externích pracovníků, odborníků, partnerů a přátel STROOM DUB, kteří nás na desetileté cestě doprovázeli. Jsem ráda, že budu pokračovat i nadále ve vedení centra a pomáhat lidem, kteří mne potřebují,“ přiznává Pavla Čechová Švepešová.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist