Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Ecce libri aneb po knihovnách našeho regionu

 PRACHATICKO - 18. září 2016 - 15:57 - 11. června 2008 byla odstartována pořadatelkou Městskou knihovnou Prachatice ve 3 městech prachatického regionu velká knihovnická akce, která si zachovala svoji tradici dodnes. Spojení knihovny jako místa setkávání lidí, celoživotního vzdělávání a kvalitní literatury s koly bikerskými, veteránskými nebo vlakovými se ukázalo v průběhu těch let velice šťastným.

 Z redakční pošty: Hana Mrázová, Městská knihovna Prachatice

www.dre-kon.cz  

   Letošní rok se díky skvělé spolupráci s nadšenými organizátory rallye klasických a sportovních vozidel VII. South Bohemia Classic 2016 a zejména s ředitelem panem Kacerovskýmse podařilo opět spojit knihy a vůni motorů s příznivci této akce. 

   Zastávky u knihoven, kde byly naplánované kontroly, se zařadily do tištěných itinerářů závodníků. Paní knihovnice tak na Kvildě, Buku a v Prachaticích knihovnickým razítkem potvrdily průjezd. Jedna rychlostní zkouška hrdě nesla název Městská knihovna Prachatice a tak připomenula, že se rychle a kvalitně prachatická knihovna stará nejen o své místní čtenáře, ale na základě pověření Jihočeského kraje i o dalších 50 větších či menších knihoven v našem regionu.

   Vyhodnocení a slavnostní ukončení soutěže proběhlo v Dolní Vltavici u Lipna za přítomnosti paní ředitelky Městské knihovny Prachatice Hany Mrázové, pana ředitele soutěže VII. South Bohemia Classic Pavla Kacerovského, pořadatelů ČK motorsport s.r.o., České Budějovice a dalších významných hostů. Po skončení vyhodnocení soutěže byly posádkám předány krásné ceny. Všem účastníkům rallye a divákům podél trasy se tato akce velice líbila a těší se na další ročník.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist