Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Mažoretky Klapeto opět po roce mistryněmi světa

 VIMPERK - 31. srpna 2016 - 17:44 - Tým seniorek Klapeto v čele s trenérkou Alžbětou Rückerovou po roce obhájil titul mistryň světa se svou choreografií s náčiním flag a přidal ještě titul mistryň světa v miniformaci s náčiním flag.

 Z redakční pošty: Alžběta Rückerová a Bedřich Kubálek

www.dre-kon.cz  

   Vrchol sezóny se pro soubor Klapeto odehrál 27. srpna ve sportovní hale Královka v Praze. Dopoledne zde děvčata představila svou choreografii s náčiním pom a odpoledne přišly na řadu flagy - nejprve miniformace (sedm děvčat), potom skupinové vystoupení. Pom sestavu ohodnotila porota čtvrtým místem. A pak už bral tým mažoretek pouze zlato.

    Úspěšnými mažoretkami jsou: Alice Grulichová, Natálie Uhříčková, Sára Štěchová, Nella Pflanzerová, Nela Fleišmanová, Jana Martanová, Štěpánka Narovcová, Bára Váchová, Alena Váchová, Kristýna Sedláčková, Kristýna Sovová, Daniela Vašicová, Aneta Fleišmanová, Eliška Kubálková.

    Děkujeme za podporu všem rodičům, příbuzným, známým a kamarádům. Děkujeme také všem sponzorům a partnerům, bez nichž bychom nemohli naši činnost provozovat. Speciální poděkování patří panu Bedřichu Kubálkovi, našemu dvornímu fotografovi. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist