Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 GRANTY 2014: Víkendový seminář k projektu MAde in enerGIE

 PRACHATICE - 13. srpna 2016 - 12:02 - Projekt MAde in enerGIE vytváří alternativní nabídku duchovního rozvoje spojením vědy s tradiční čínskou medicínou a znalostmi „našich babiček“ a využití nových vědomostí, tedy magie v každodenním životě ve formě zdravého životního stylu. O minulém víkendu se k tomuto projektu sešel seminář.

 Z redakční pošty: Jiří Gabriel Kučera

www.dre-kon.cz  

   Účastníci si poslechli si informace o myšlenkách, o tom, jak hlas řídí naše tělo, a jak mají činy vliv na naší karmu. Dále pak zjistili, jaké jsou duchovní příčiny nemocí, jak na nás působí barvy či luna. Popřemýšleli o vhodnosti chodit do lesa ke stromům, a jak se využívaly bylinky samotnými čarodějnicemi – tedy moudrými ženami, které znalosti využívaly k léčení a ochraně energie člověka.

   Nejdůležitějším tématem pak byla práce se svou energií dle moudrosti jin-jang a v harmonii pěti elementů – neboli pentagramu pěti prvků. Účastníci si vyzkoušeli i meditaci, relaxaci mluveným slovem a také měli možnost si stvořit svůj vlastní totem síly.

   Projekt nabídl občanům z Prachatic a spádové oblasti okruh znalostí potřebné pro další vzdělávání a osobní rozvoj. Projekt MAde in enerGIE byl finančně podpořen městem Prachatice v rámci Grantů:2016.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist