Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Posezení po lípou od pohádky po seniorské country

 NETOLICE - 10. srpna 2016 - 10:16 - Na netolickém náměstí proběhla v sobotu 6. srpna tradiční akce s názvem Posezení pod lípou. Pro děti tu byla například připravena pohádka v podání divadélka KOS z Českých Budějovic Poslední loupežník. Představily se však také gymnastky nebo tančící senioři z Prachatic a nechyběla ani dechovka. 

 Z redakční pošty: Jiřina Petrášková, Netolice

www.dre-kon.cz  

   Děti poznaly, že loupežnický synáček z pohádky umí výborně zeměpis, ale loupení mu nejde. Ruprecht, poslední syn loupežnického rodu, našel způsob, jak přesvědčit maminku, že pracovat je lepší než loupit.

   Po pohádce bylo připraveno exhibiční vystoupení gymnastek Sportovního klubu moderní gymnastiky Máj. Cvičenky se účastní soutěží po celé Evropě pod vedením paní Ivany Pokorné. Předvedly své dovednosti mimo jiné také s míčem, stuhou, obručí. Vystoupení se velmi líbilo.

   O hudbu se postarala Netolická pětka, která hrála známé a oblíbené melodie nejen k poslechu, ale i tanci. S country tanci pak vystoupili Senzační senioři z Prachatic, kteří jsou držiteli mnohých ocenění za svá pásma. Jejich nadšení, zápal a tancování jsou obdivuhodné. Všem  účinkujícím patří velké poděkování!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist