Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 OBRAZEM: Seniorské prázdniny s vnoučaty i třeba na skútrech

 PRACHATICE - 8. srpna 2016 - 11:59 - Prázdniny jsou v polovině i pro seniory, kteří také potřebují načerpat síly nejen do dalšího pololetí. Prachatičtí senioři odpočívají s vnoučaty, na zahrádkách, v zahraničí, na kolech, pěšky, koloběžkách i kánoích. To je však jen část jejich prázdninových aktivit. 

 Z redakční pošty: Zdena Hrůzová, Prachatice

www.dre-kon.cz  

   Naši senioři využili nedávno nabídky Národního parku Šumava, který umožňuje také jízdu na elektro-skútrech s průvodcem. Skupina seniorů se vydala ze Stožce na Plešné jezero. Na cestě, kterou už dobře znali z jízdy na kolech, si vychutnávali výhody vypůjčeného elektro-skútru a bez námahy vyjeli trasu na Plešné jezero.

   Tuto zážitkovou aktivitu provozuje Národní park Šumava pro seniory a držitele průkazu ZTP a jejich doprovod, cestu s průvodcem si můžete objednat. Ten také nabídne trasy, po kterých se můžete vydat, a vše doplní zajímavým výkladem.

   Chcete-li udělat radost vašim prarodičům, vezměte je na výlet po Šumavě na elektro-skútrech. Na našich snímcích je vidět, jak si tuto zážitkovou vyjížďku senioři užívali a určitě ji všem seniorům doporučujeme.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist