Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperští senioři dostali do své budoucí klubovny dva počítače

 VIMPERK - 30. července 2016 - 17:39 - Zástupci Rohde&Schwarz a  Kateřina Decknerová s Jakubem Hubáčkem předali nedávno Občanskému sdružení Stanislavy Chumanové dva počítače. Jsou určeny do Klubovny pro seniory a spolky, která vzniká ve Sklářské ulici. Budou sloužit nejenom potřebám seniorů, ale i k jejich vzdělávání – budou si na nich osvojovat počítačové znalosti.

 Z redakční pošty: Jménem členů sdružení Věra Vávrová

www.dre-kon.cz  

   Společnosti Rohde&Schwarz patří velké poděkování. OS Stanislavy Chumanové děkuje především jménem obyvatelů Vimperka, kteří budou tento dar využívat.

   Do těchto dnů se nám na vybavení Klubovny podařilo získat 295.000 korun. K dosažení této částky nám především pomohli tito dárci a podporovatelé: OV Media – stálý partner a podporovatel činnosti Občanského sdružení Stanislavy Chumanové, SAK Vimperk, Zdeněk Ženíšek, Štěpán Smutný, Pavel Hanko, Veronika Spieglová a ZUŠ Vimperk. Vlastní činností jsme získali 5.500 Kč.

   Celková hodnota vybavení Klubovny je i se zázemím pro pracovnice Oblastní charity Vimperk odhadována na 520.000, korun. Proto bude každý příspěvek a dar vítán a využit.

   Bez pomoci vás – jednotlivých podporovatelů, sponzorů a obyvatel Vimperka a okolí by se nám naše projekty realizovat nepodařilo. Bez vaší podpory bychom nemohli uskutečnit ani tento projekt, který má za cíl zajistit zázemí pro schůzky vimperských seniorů a spolků. Výrazně zlepší vimperskou spolkovou činnost a možnost setkávání se obyvatel, kteří se sami věnují zlepšování a zpestřování života ve Vimperku.

   Za každou vaši finanční i materiální pomoc vám budeme vděčni. Příspěvky prosím zasílejte na účet č. 269808504/0300. Informace o činnosti sdružení naleznete na Facebooku a na našich webových stránkách www.obcanskesdruzenischumanove.estranky.cz

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist